• Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

Reklamacje na towary zakupione w sklepie internetowym www.stolmot.eu można składać jedynie za pośrednictwem wypełnionego formularza"REKLAMACJA" . Formularz ten należy wypełnić i przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres sklep@stolmot.com Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest podanie nr. zamówiena ,numeru faktury VAT lub paragonu, który został wysłany wraz z zamówionym towarem , oraz podanie danych kontaktowych składającego reklamację, w tym numeru telefonu. Prosimy także o szczegółowy opis wady reklamowanego towaru,co znacznie przyspieszy realizację reklamacji.

Uwaga! Towar reklamowany powinien zostać dostarczony przez Klienta do sprzedawcy celem zbadania zasadności reklamacji i naprawy lub wymiany towaru na wolny od wad, chyba że sprzedawca zdecyduje o innym trybie załatwienia reklamacji. Reklamacji nie podlegają wady lub uszkodzenia powstałe z winy klienta , w tym uszkodzenia mechaniczne oraz uszkodzenia powstałe z powodu niewłaściwego montażu. 

Sprzedawane produkty są objęte gwarancją producenta 24 miesięcy.

Formularz reklamacji do pobrania poniżej

PDF Document

ZWROTY

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, klient może zrezygnować
z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar jest sprawny, nie był używany, pozostaje w oryginalnym opakowaniu,
nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z paragonem lub fakturą oraz oświadczeniem zwrotu, w oryginalnym opakowaniu, na adres siedziby naszej firmy, który jest podany na stronie.
Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą ustawą w ciągu
 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. 

Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt. Wszelkich płatności dokonujemy przelewem na konto. 

Gdyby zdecydowali się Państwo na zwrot zakupionego towaru, prosimy o kontakt  e-mail: sklep@stolmot.com - w tym miejscu otrzymają Państwo wyczerpującą informacje na temat przeprowadzenia tej transakcji.

Formularz zwrotu do pobrania poniżej

PDF Document